"Jestem i  Ja"  Grupa psychoedukacyjna

 

KOLORKA

 

Zajęcia plastyczne dla dzieci (45- 60 min.). Maksymalna ilość dzieci w grupie – 8.

 

Kolorka 1 (2-3lata). Zajęcia manualne, pobudzające kreatywność dziecka. Połączone z rozwijaniem wrażliwości literackiej. Dzieci poznają ciekawe przygody bohaterów krótkich opowiadań tematycznych oraz rozwiną swoją kreatywność podczas wykonywania prac plastycznych. Tematyka zajęć zmieniać się będzie zgodnie z porami roku, dzięki czemu młodzi uczestnicy poszerzą swoja wiedzę o otaczającym je świecie. A wszystko to w radosnej, twórczej atmosferze, w gronie rówieśników.

Kolorka 2 (4-5lat). Zajęcia manualne, pobudzające kreatywność dziecka. Połączone z rozwijaniem wrażliwości literackiej. Podczas ich trwania dziecko wykona ciekawe prace plastyczne wykorzystując różnorakie techniki i materiały (także te nietypowe i ekologiczne). Będzie miało okazję spotkać interesujących bohaterów opowiadań i poznać różne formy literackie.

Część literacka zajęć oparta jest o czytanie krótkich historyjek, wierszyków, wyświetlanie bajek z projektora na klisze, dzieci wcielą się w rolę autora i wspólnie będą tworzyć opowiadanie.

W części plastycznej zajęć, dzieci dowiedzą się, co można zrobić z rolki po papierze toaletowym, pobawią się kolorami, wyczarują „cudeńka” poprzez łączenie ze sobą poszczególnych technik a także zostaną ilustratorami własnego opowiadania.

Kolorka1 2-3latka

Poniedziałek godz. 14:45;   wtorek godz. 13:00;  piątek godz. 10:00

116zl/m-c 1x tyg. - 4 zajęcia w miesiącu (zobacz pakiet zniżek)

200zł /m-c 2x tyg. - 8 zajęć w miesiącu

30zł pojedyncze zajęcia

Zajęcia można łączyć w pakiety z zajęciami Hopsiaki

Kolorka 4-5 latek

Poniedziałek godz. 13:10;  wtorek godz. 13:10;  środa godz. 13:10;  czwartek godz. 11:40;  piątek godz. 11:05

136zł/m-c 1x tyg.– 4 zajęcia w miesiącu (zobacz pakiet zniżek)

240zł/m-c 2x tyg. - 8 zajęć w miesiącu

40zł pojedyncze zajęcia

Zajęcia można łączyć w pakiety z zajęciami Hopsiaki-starszaki