"Jestem i  Ja"  Grupa psychoedukacyjna

 

Klub NASTOAtopika

 

grupa wsparcia dla MŁODZIEŻY z problemami skórnymi.

Kiedy?

- środy wg grafiku poniżej, godz. 17:30 - 19:00

- najbliższe spotkanie 20.09.2017r.

- kolejne spotkanie 18.10.2017; 22.11.2017; 20. 12.2017

Prosimy o rezerwację telefoniczną.

 

Klub NastoAtopika to grupa wsparcia dla młodzieży cierpiącej na AZS i nie tylko… Spotkania są okazją do poznania innych osób dotkniętych tym samym problemem, uzyskania wsparcia i darmowych porad. Możliwość spotkania osób rozumiejących dany problem i tak samo zmagających się z nim przynosi ulgę. Zmiany skórne pojawiają się u nastolatka najczęściej na twarzy w okolicach czoła, oczu oraz ust, jak również na karku, szyi, górnej części klatki piersiowej, na dłoniach. Jest to niezwykle krępujące i trudne do zaakceptowania. Powiedzenie na głos tego, co krępuje i co często jest niezrozumiałe dla najbliższych , a także dla grupy rówieśniczej może prowadzić do większej pewności siebie, większej akceptacji swojej osoby. Konfrontacja z doświadczeniami innych osób pozwala spojrzeć na problem z innej perspektywy i daje nadzieję.

Co jakiś czas na spotkanie Klubu zapraszani będą goście – specjaliści z wybranej przez młodzież dziedziny –psycholog, kosmetyczka, dermatolog, alergolog, farmaceuta itp.

Co jakiś czas na spotkanie Klubu zapraszani będą goście – specjaliści z wybranej przez młodzież dziedziny –psycholog, kosmetyczka dermatolog, alergolog, farmaceuta itp.

Cena :

25zł/90min/raz w miesiącu.