"Jestem i  Ja"  Grupa psychoedukacyjna

 

Maja Mazurkiewicz-Obst - dyrektor NPPP Jestem i Ja

Psycholog (ukończyła UKSW w Warszawie) trener grupowy, doradca zawodowy. 
 
Specjalizuje się w psychologii pracy (diagnozie zawodowej) oraz zajęciach warsztatowych z zakresu psychologii - jak to sama nazywa - przyjaznej ludziom. Pracuje indywidualnie w zakresie wsparcia w sytuacjach trudnych.
 
Żona, mama dwójki dzieciaczków w wieku szkolnym, fanka polskich gór i polskiej ceramiki z Bolesławca oraz książek i scrapbookingu.
 
„Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili” x. Jan Twardowski
 
 
 
 
Elżbieta Linartowicz - wicedyrektor NPPP Jestem i Ja
 
Pedagog, doradca zawodowy, dobry duch naszej Poradni, wice dyrektor NPPP Jestem i Ja. Przez wiele lat prowadziła pierwszą powstałam w Szczecinie w latach dziewięćdziesiątych Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczna Akademos.
 
Pracuje metodą wspomagania wg koncepcji prof. Z. B. Gasia (certyfikat), jest trenerem warsztatu umiejętności psychospołecznych, specjalistką w zakresie zachowań suicydalnych, prowadzi interwencja kryzysową, a także warsztaty dla Rad Pedagogicznych.
 
Prywatnie szczęśliwa żona, mama 3 dorosłych dzieci i babcia wielbicielka teatru. W 2010 roku otrzymała tytuł Mecenasa Osób Niepełnosprawnych.
 
 
 
Grażyna Seul
 
Psycholog, mediator. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
 
Jest specjalistką w diagnozowaniu dzieci w wieku od 6 do 17 lat (gotowość szkolna, trudności dydaktyczne: ogólne, dyslektyczne, dyskalkulia, trudności wychowawcze) Prowadzi zajęcia z dziećmi szczególnie uzdolnionymi, a także „warsztaty skutecznego uczenia się”.
 
Wspiera rodziny w sytuacjach trudnych - jest mediatorem sądowym (z listy mediatorów przy Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego).
 
Prowadzi konsultacje dla kadry pedagogicznej, jest w tej materii osoba która posiada zarówno szeroką wiedze teoretyczną, jak doświadczenie wyniesione z pracy w różnych placówkach edukacyjnych.
 
Prywatnie: mężatka, matka 2 dorosłych synów, właścicielka kotki, pasjonatka czytania książek, rękodzieła, gimnastyki dla starszych pań.